Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

IPL + RF

Wykorzystywane przez nas urządzenie IPL + RF jest najlepszym i najskuteczniejszym sprzętem kosmetycznym tego typu na rynku, wykorzystującym unikalne połączenie dwóch technologii: fal świetlnych i fal radiowych stosowanych do zabiegów kosmetycznych i medycznych.

 

To połączenie daje wielokrotnie większe efekty terapeutyczne przy znacznie niższym poziomie emitowanej do skóry energii. Usunięcie włosów jest bardziej skuteczne i niezależne od koloru włosa, a ponadto urządzenie można stosować dla wszystkich typów skóry.

 

Przy leczeniu wyprysków i zmian skórnych oraz trądziku połączone energie światła IPL i fali radiowej RF wytwarzają naturalną terapię Photodynamic (niebieskiego i podczerwonego spektrum) przez co zmniejszają łojową działalność gruczołu.

 

Niebieskie światło niszczy bakterie wywołujące wypryski i trądzik. Znakomity efekt nowej technologii można zauważyć już po pierwszym zabiegu, obserwując podniesienie elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, a także wybielenie skóry, usunięcie plam pigmentowych i zmian naczyniowych.

 

Efekty:

  • trwałe usuwanie owłosienia
  • fotoodmładzanie
  • zamykanie naczynek krwionośnych, teleangiektazji, skłonności do czerwienienia twarzy
  • leczenie trądziku i stanów zapalnych
  • usuwanie zaburzeń pigmentacji skóry
  • wygładzenie drobnych zmarszczek, zamykanie rozszerzonych porów

 

Dodatkową zaletą urządzenia jest nowatorski system chłodzenia głowicy, dzięki czemu zabiegi są praktycznie bezbolesne, efekt jest długotrwały, a czas rekonwalescencji krótszy od stosowanych dotychczas technik.

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro