Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

Ultradźwięki do twarzy

Przy użyciu tego urządzenia możemy wykonać:

  • Mikromasaż ultradźwiękowy
  • Sonoforezę

 

Ultradźwięki, a przede wszystkim wywołany przez nie efekt, tzw. Sonoforezy to relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Podczas zabiegu na skórę zostaje nałożony aktywny preparat, a następnie żel, po czym przykładana jest sonda emitująca fale ultradźwiękowe w celu zwiększenia penetracji produktów aktywnych. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. W tym czasie głęboki i delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom leczniczym i preparatom, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne (przyspieszają leczenie trądziku pospolitego i różowatego), a także preparatom nawilżającym, odżywczym, regenerującym skórę suchą, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą.

 

Do zabiegów na twarz wykorzystujemy głowicę małą 3 MHz, jako mezoterapię bezigłową. Ułatwia ona penetrację składnikom aktywnym i preparatom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne. Następuje wyraźne odżywienie i ujędrnienie skóry. W efekcie tego działania dochodzi do wyraźnego spłycenia zmarszczek. Ponadto poprzez mikromasaż możemy stymulować mięśnie twarzy.

 

Efekty:

  • spłycenie zmarszczek
  • ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry
  • stymulacja mięśni
  • zlikwidowanie przebarwień
  • pielęgnacja skóry wokół oczu
  • wybielenie skóry

 

Mikromasaż ultradźwiękowy wprawia w ruch cząsteczki tłuszczu i zalegające w komórkach pozostałości przemiany materii – jest to tzw. efekt mechaniczny.

 

Cząsteczki tłuszczu i toksyn przesuwane są do kanałów limfatycznych i tą drogą uprzątnięte z organizmu. Oczyszczenie skóry z substancji szkodliwych powoduje podwyższenie produkcji kolagenu. Skóra staje się gładsza, lepiej napięta.

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro