Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

Cosmelan

Plamy barwnikowe na skórze powstają na skutek starzenia się skóry, częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, a czasami mają podłoże hormonalne. Ciemne plamy widoczne na powierzchni twarzy, dłoni i przedramion można skutecznie rozjaśnić stosują odpowiednie peelingi medyczne. Dzięki zahamowaniu odkładania się melaniny w skórze następuje zauważalne i szybkie usunięcie plam barwnikowych.

Cosmelan jest najskuteczniejszą bezinwazyjną metodą wybielania przebarwień na skórze. Preparat ten zawiera substancje rozjaśniające zmiany pigmentowe. Dzięki natychmiastowemu działaniu jest bardzo skuteczny w terapii przebarwień o różnej etiologii. Stosowany jest głównie w leczeniu przebarwień o charakterze: melasmy piegów, znamion barwnikowych, przebarwień posłonecznych, jak również zapalnych zmian łojotokowych skóry. Dodatkowo zabieg z wykorzystaniem Cosmelanu ma działanie regenerujące oraz wygładzające skórę. Wykonywany w młodym wieku odblokowuje pory skóry oraz usuwa zmiany trądzikowe. U pacjentów w średnim wieku działanie Cosmelanu przywraca gładką i jasną cerę skóry. Cosmelan jest bezpieczny i może być wykonywany w każdej porze roku.

 

Zabieg składa się z dwóch etapów. W pierwszej części wykonuje się peeling medyczny w gabinecie lekarskim. W kolejnym etapie pacjent nakłada na leczona skórę krem w warunkach domowych. Podczas trwania kuracji nie można stosować innych zabiegów złuszczających lub rozjaśniających.

 

Cena zabiegu

Cosmelan – 1.800 zł

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro