Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

Wypełniacze wolumetryczne

Wypełnienie wolumetryczne jest zabiegiem przywracającym naturalny, młody wygląd twarzy. Zabieg polega na uzupełnieniu objętości tych obszarów twarzy, w których wraz z wiekiem powstają ubytki tkanki podskórnej. Dzięki wypełnieniu wolumetrycznemu można zmienić kształt nosa, policzków, podbródka i skroni. Procedura jest szczególnie efektowna u osób, u których wraz z postępującym procesem starzenia obserwuje się zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w górnych i środkowych rejonach twarzy (kości policzkowe, okolice nadjarzmowe). Wypełniając ubytki przywraca się młody, owalny zarys twarzy z zaznaczoną linią żuchwy, bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i fałdów skórnych w okolicach dolnych części policzków.

 

Wypełniacze wolumetryczne zawierają usieciowany kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia. Substancje te występują naturalnie w organizmie człowieka, ale wraz z wiekiem ich zawartość spada. Kwas hialuronowy i hydroksyapatyt wapnia stymulują naturalną odbudowę kolagenu w skórze i w tkankach podskórnych. Po podaniu podskórnym preparaty wchłaniając się nawilżają okoliczne tkanki, przez co skóra jest naturalnie nawilżana, a jej wygląd ulega znacznej poprawie.

 

Zabieg  wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów z substancjami znieczulającymi. Preparat wprowadzany jest w warstwy głębokie tkanki podskórnej cienką igłą, lub kaniulą. Ilość nakłuć skóry potrzebna do precyzyjnego podania preparatów wolumetrycznych jest niewielka (kilka nakłuć), podczas przechodzenia kaniuli przez tkanki podskórne pacjent nie odczuwa bólu. Efekt zabiegu utrzymuje się, w zależności od zastosowanego wypełniacza, od 6 miesięcy do 2 lat.

 

Przeciwwskazania

  • ciąża oraz karmienie piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • stany zapalne skóry
  • nadwrażliwość na składniki wypełniacza
  • choroby rozrostowe

 

Cena zabiegu

Modelowanie policzków, miękki lifting całej twarzy kwasem hialuronowym – 2.500 PLN

Modelowanie policzków, lifting całej twarzy preparatem Radiesse – 2.500 PLN

Znieczulenie do zabiegu – 50 PLN

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro