Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

Twoja osobista trenerka

Jako uzupełnienie zabiegów modelujących sylwetkę zapraszamy na treningi do współpracującego z nami trenera personalnego Marty – instruktora fitness.

 

Marta od ośmiu lat pracuje jako instruktor fitness, a od ponad roku jako trener personalny. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. H.Konopackiej. Ukończyła wiele kursów doskonalących, m.in. w szkołach:  Open Mind, IFAA, Reebok University, pozwalających na prowadzenie różnych form fitness, oraz pracę indywidualną z podopiecznymi.  Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę, ciągle doskonali swoje umiejętności i uzupełnia wiedzę.

 

„Nie wyobrażam sobie innej pracy!! Praca z ludźmi, obserwowanie ich postępów i zmian, nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, daje ogromną satysfakcję i mnóstwo pozytywnej energii.

 

Wiem jak ciężko jest się zmotywować do ćwiczeń i wytrwać  w postanowieniach. Brak czasu, wstyd, lęk przed tłumem ludzi, niechęć do zatłoczonych sal czy siłowni.

 

Ja przyjadę do Ciebie !!!

 

Zobaczysz jak przyjemny i skuteczny może być trening !! Sama/ Sam wybierz porę i dzień na trening, włącz ulubiona muzykę i ĆWICZ ! Razem dobierzemy ćwiczenia, które sprawią, że trening nie będzie męczącym obowiązkiem, tylko przyjemnością.  Pomogę Ci osiągnąć wymarzony cel”

 

Twoja osobista trenerka

Marta

 

 Zadzwoń i umów się na trening

 602-751-334

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro