Tanrei

690 023 263

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei
Salon partnerski Yasumi
Józefosław, ul. Julianowska 90

Zwalcz oznaki starzenia !!!
Titanium Derma Roller + Stem Cells

Komórki macierzyste w naszej skórze odpowiedzialne są za utrzymanie elastyczności i jędrności. Niestety, w miarę upływu czasu, ich żywotność  ulega obniżeniu, co sprawia, że procesy regularnej odnowy i regeneracji skóry ulegają pogorszeniu. Skóra szybciej się starzeje, łatwiej ulega podrażnieniu, jest bardziej podatna na niszczący wpływ czynników zewnętrznych, traci elastyczność, staje się cieńsza i bardziej delikatna.

 

Roślinne komórki macierzyste mają możliwość nieograniczonej samoodnowy przez całe swoje życie. Są nie tylko samoodnawialne, ale też nieśmiertelne, chroniąc komórki macierzyste skóry przed przedwczesnym starzeniem oraz stymulując organizm do wytworzenia młodych komórek. Pozyskiwane z rzadkiej odmiany jabłoni szwajcarskiej odbudowują zniszczoną z wiekiem strukturę skóry, silnie regenerują, liftingują, opóźniają proces starzenia się skóry, pozostawiając młodzieńczy wygląd i witalność.

Zabieg Jabłkowa Odnowa Mikroigłowa łączy nakłuwanie skóry mikroigiełkami z regeneracyjnym działaniem komórek macierzystych (stem cells) uzyskiwanych z jabłoni szwajcarskiej.

 

Innowacyjny zabieg Jabłkowa Odnowa Mikroigłowa polega na frakcjonowaniu skóry mikroigiełkami i odżywianiu jej komórkami macierzystymi. Podczas zabiegu w skórze tworzą się mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania aktywnych biologicznie komórek macierzystych z jabłoni szwajcarskiej zamkniętych w liposomach. Dzięki frakcjonowaniu skóry mikroigiełkami , komórki macierzyste skutecznie docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja, nieosiągalna dla innych metod kosmetologicznych. Mikronakłucia dodatkowo naturalnie stymulują odnowę kolagenu i elastyny.

 

Cennik

Demakijaż, mikronakłucia Titanium Derma Roller, aplikacja Stem Cells Serum, mikronakłucia, aplikacja Stem Cells Serum, maska biocelulozowa z komórkami macierzystymi, aplikacja Stem Cells Cream.

 

Twarz

299 PLN

Twarz + szyja

349 PLN

Twarz + szyja + dekolt

399 PLN

 

Nasza lokalizacja:

05-509 Józefosław (k. Piaseczna)
ul. Julianowska 90

Czynny:

Pon.- Pt. 10 - 21
Sob. 9 - 16

Rezerwacja wizyty:

tel. (+48) 690 023 263

email: jozefoslaw@tanrei.pl

Akceptujemy płatności kartami:

visa, visa electron, polcard, mastercard, mastercard elecronic, maestro